הסיפור שלנו

food

זה התחיל בשאלה

הכל התחיל כשאחד היזמים שלנו ראה חסר בית יושב מחוץ למסעדה יוקרתית וחשב: איך יתכן שמצד אחד אנשים רעבים ללחם, ומצד שני מסעדות זורקות כמויות של אוכל? לפי הערכות, רק בישראל זורקים לפח כל שנה 840 אלף טון של מנות מזון עודף וטוב למאכל, כמות שיכולה להאכיל 5 מיליון אנשים.

ואז הגיע הרעיון

לחבר בין עודפי מזון של מסעדות לבין אנשים שזקוקים לאוכל, באמצעות רשת של שליחים שמביאים את המזון לנזקקים באופן מיידי, כשהאוכל טרי, חם וטעים. אבל איך מממנים את המשלוחים האלה? כאן אתם נכנסים לתמונה! וזה לא עולה לכם שקל...

idea
TAKE application

הכירו את טייק

טייק היא אפליקציה של משלוחי אוכל, ובאמצעותה אתם יכולים להזמין משלוחים מכל מסעדה בסביבה שלכם. המחירים מעולים, יש גם המון מבצעים, ועוד כמה צ'ופרים כמו שמירה של מנות מותאמות אישית.

עם האפקט החברתי

והתכונה הכי מיוחדת של טייק: כשיש לבעלי המסעדות מנות עודפות, הם פשוט לוחצים על כפתור Give באפליקציה, ומיד מגיע שליח שמעביר את המנות מהמסעדה לנזקקים דרך רשת של פעילים חברתיים. על כל הזמנה, טייק מממנת משלוח של מנה לנזקקים!

giving food to people who need it
enjoy food

וכולם נהנים

אז בסופו של דבר, כולם נהנים: לכם יש אוכל מקומי טעים וזול בלחיצת כפתור, בעלי המסעדות מפסיקים לזרוק אוכל לפח, וכל מי שזקוק לאוכל באזור שלכם מקבל אותו! זה נקרא "המגזר הרביעי" – השילוב המושלם בין עסק כלכלי לארגון חברתי, ובעזרתכם העולם יהיה מקום טוב יותר לכולם!